Palce w pralce – gra planszowa dla całej rodziny

1 min czytania

gra planszowa palce w pralce

Opis gry

Palce w pralce to intrygująca gra planszowa, która zapewni wiele emocji i zabawy całej rodzinie. W tej grze gracze wcielają się w rolę niegrzecznych dzieci, które postanowiły ukryć swoje zabawki przed mamą i sprzątaczem, ale niestety zapomnieli gdzie to zrobili. Celem gry jest odnalezienie ukrytych przedmiotów i włożenie ich do pralki przed upływem czasu, zanim mama lub sprzątacz zdążą ich zobaczyć.

Zawartość pudełka

W pudełku z grą znajduje się plansza, karta z 48 obrazkami zabawek, kostka, klepsydra, pralka oraz 4 pionki reprezentujące graczy. Dzięki temu graczom zapewniona jest doskonała zabawa i wiele atrakcji.

Zasady gry

Gracze muszą wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością szybkiego działania, aby zdążyć odnaleźć przedmioty i wrzucić je do pralki. Przed rozpoczęciem gry należy ustawić klepsydrę na 3 minuty i potasować karty z obrazkami zabawek. Następnie każdy gracz bierze jeden pionek i stawia go na polu START. Gracze rzucają kostką na zmianę i przesuwają się po planszy o ilość oczek wyrzuconych na kostce. Jeśli gracz trafi na pole z obrazkiem zabawki, musi odnaleźć ten przedmiot wśród pozostałych ukrytych na stole i wrzucić go do pralki przed upływem czasu wyznaczonego przez klepsydrę.

Dla kogo jest przeznaczona gra

Gra Palce w pralce to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących spędzać czas w towarzystwie. Gra wciągnie graczy na długi czas i zapewni wiele pozytywnych emocji.

Podsumowanie

Jeśli szukasz gry planszowej, która zapewni wiele rozrywki, to Palce w pralce na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki prostym zasadom i ciekawemu pomysłowi na rozgrywkę, ta gra przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zastosowanie w tekście kilku fraz kluczowych, takich jak „gra planszowa”, „Palce w pralce”, „zabawa dla dzieci” czy „rodzinna rozrywka”, pozwoli na lepszą widoczność tekstu w wyszukiwarkach internetowych.

Jak działa bluetooth?

zlotypionek
2 min czytania

Głośnik bluetooth do 300 zł

Czy szukasz idealnego głośnika Bluetooth, który nie tylko dostarczy Ci doskonałej jakości dźwięku, ale także nie przekroczy budżetu 300 zł? Oto ranking 10 najlepszych...
zlotypionek
3 min czytania